Konference 2018

konference
Trendy firemního vzdělávání

18. května 2018

Parkhotel
Hluboká nad Vltavou

Téma konference – Firemní vzdělávání

Vzdělávací centrum jazz-com je specialistou na programy nejen jazykového vzdělávání především pro firemní klientelu. Touto cestou se rozhodla podpořit oblast vzdělávání, ve které má jako škola největší zkušenosti, a které je součástí. Tedy programy firemního vzdělávání

Fotografie z konference 2017

Program konference

Ing. Hana Kořínková, E.ON
„Firemní kultura si dá strategii k snídani“
– cesta ke kulturní transformaci v tradiční
energetické společnosti.

Václav Novák

Mgr. Václav Novák, MBA, M.L. Moran
Proč by nemohly růst nadnárodní možnosti
českých manažerů, když rostou manažerské
potřeby nadnárodních firem.

J. Hušek

Ing. Jan Hušek, Ph.D., Inekon Systems
Jak nastavit fi remní KPI, tak aby byly prospěšné pro firmu i zaměstnance?

Jiří Novotný

Ing. Jiří Novotný, Fraenkische CZ
Z Okříšek do celého světa.

O konferenci řekli

Mgr. Eliška Purkarová Sales Manager Gradua-CEGOS s.r.o.

Hodnotím konferenci jako zajímavou, protože dokáže oslovit zajímavé lidi. A organizace je perfektní. Už se těším na příští rok.

Lenka Müllerová CoC Global Learning Client Expert E.ON Česká republika, s.r.o.

Celkový dojem z konference z mé strany je velice pozitivní. Příspěvky od prezentujících a celkový obsah přednášek byl zajímavý a sama jsem si odnesla pár cenných poznatků. Nejvíce mne zaujmula přednáška pana Václava Nováka, kterou jsem hltala od začátku do konce. Doufám, že jako E.ON budeme moci tuto akci podpořit i příště. Je to ojedinělá příležitost, jak sdílet a vyměňovat si zkušenosti nejen z oblasti LnD.

Luděk Kučera ředitel MEA Service s.r.o.

Účast na konferenci byla pro mne osvěžující reflexí z pohledu jak přednášejících, tak i ostatních kolegů, účastníků. Pohled pana V.Nováka na jednotlivé části změn struktury podniků a zajímavé přednášky zástupců personálních útvarů, mne oslovilo jiným pohledem na řešení otázek a motivace aktuálního pracovního trhu v České Republice. Chtěl bych poděkovat paní Mgr.Krausové za výbornou organizaci a těším se na setkání v roce 2017.

Ing. Viktor Vojtko, Ph.D. zastupující vedoucí katedry obchodu a cestovního ruchu , Ekonomická fakulta Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Konference Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí pro mne byla plná podnětů pro můj osobní rozvoj i manažerskou práci. Navázal jsem díky ní několik velmi užitečných kontaktů a výstupy z ní budou přínosem i pro naše studenty. Jsem velmi vděčný organizátorce, Mgr. Michaele Krausové, za uspořádání takto skvělé akce i za příležitost se zúčastnit a rád podpořím konání dalších ročníků.

Štěpánka Holcmanová HR managerka Magna Cartech

Na samotné konferenci mě moc příjemně překvapila přednáška pana Nováka. Zajímavé bylo nejen téma, ale i způsob podání. Na jeho prezentaci je vidět, že člověk nemusí mít připravené miliony slidů v PowerPointu, ale že přednáška je o přednášejícím samotném a o tom, jak on sám dokáže zaujmout publikum.

Ing. Jiří Švec, MBA Jednatel MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o.
Děkuji za inspirativní setkání a možnost účasti na přednáškách k tématům, které řešíme v denní praxi. Konference jsem se účastnil poprvé, je na vysoké úrovni a mnohem lepší, než ostatní běžné konference. Oceňuji volbu témat i skvělé organizační zajištění.

ing. Jitka Kottová Hatz CZ,s.r.o

Mám tuto akci moc ráda a je pro mě vždy jakýmsi osvěžením ( a to nejen díky tomu, že jarní výlet na Hlubokou je velmi příjemná záležitost)- hlavně díky inspirativnímu prostředí, kde nacházím nové výzvy a motivaci.
Konference je úžasnou příležitostí vyslechnout si zkušenosti, rady a doporučení osobností, které stojí ve vedení významných firem a inspirovat se jejich příkladem. Zároveň je to skvělá platforma k výměně informací i příležitost vyzkoušet si v rámci workshopů své dovednosti.

Lenka Vohradníková ředitelka Oblastní kanceláře České Budějovice, JIHOČESKÁ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA

Děkuji organizátorům za skvělý a přínosný HR zážitek, konference měla vysokou úroveň ve všech směrech. Do dalších ročníků přeji paní Krausové mnoho podobných supertahů na vynikající přednášející, kteří nás, účastníky letošní konference, posunuli ve svých pracovních i soukromých myšlenkách o velký krok vpřed.

Hosté

 • prof. Ing. Milan Zelený, M.S. Ph.D., profesor, působící na Fordham University v New Yorku, ale také na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, Xidian University v Xi´an, Fu Jen University v Taipei, Indian Institute of Technology, Kanpur a IBMEC Rio de Janeiro
 • Ing. Tomáš Jirsa, senátor parlamentu ČR a starosta města Hluboká nad Vltavou
 • doc. Ing. Viktor Vojtko, Ph.D., vedoucí katedry obchodu a cestovního ruchu Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity
 • Ing. Hana Šťastná, ředitelka regionální agrární komory Jihočeského kraje a členka zastupitelstva města Hluboká nad Vltavou
 • Ing. Luděk Keist, ředitel úřadu JHK
 • Lenka Vohradníková, DiS. ředitelka Oblastní kanceláře JHK České Budějovice
 • Ing. Josef Blecha, přední český manger a generální ředitel firmy Alfa Plastic, dříve generální ředitel firmy Fezko a později Johnson controls
 • Ing. Vratislav Kulhánek, jednatel firmy Dr. H.C. Industrial advisors, člen dozorčí rady Pojišťovny Kooperativa

Workshop č. 1 Sám sobě koučem

Jak pracovat na osobních cílech

Na workshopu se dozvíte, jak a kdy je možné využít koučovací přístup jako „svépomocnou“ metodu, a naučíte se používat dvě zajímavé techniky pro sebekoučink.

 • Kdy je možné koučovat sám sebe?
 • Jak postupovat při sebekoučování?
 • Jak si dobře nastavit své cíle?
 • Jak dosáhnout změny?

17. května 2017 15:00 – 17:00 Parkhotel Hluboká nad Vltavou

Workshop je součástí konference Trendy ve firemním vzdělávání ve třetím tisíciletí, která se koná 18. května 2018 v Parkhotelu Hluboká nad Vltavou.
Cena: 2 500 Kč
V ceně je workshop a vstupenka na konferenci. Objednat workshop bez účasti na konferenci nelze.

Workshop povede Ing. Irma Bohoňková, profesionální kouč a autorka knihy „Sám sobě koučem“
Lektorka, koučka a supervizorka s více než 20 letou praxí. Ve své práci efektivně propojuje své psychologické vzdělání a manažerskou a personalistickou praxi v korporátním sektoru. Je certifikovanou členkou Mezinárodní federace koučů ICF a koordinátorkou ICF ČR pro Jižní Čechy. Je propagátorkou koučovacího přístupu a koučovacího stylu vedení lidí ve firmách a autorkou knihy Sám sobě koučem. Vede kurzy manažerských a koučovacích dovedností. V koučování se zaměřuje především na rozvoj leadershipu, zlepšování komunikace a vztahů na pracovištích a zkvalitňování firemní kultury. Má rozsáhlé zkušenosti s individuálním i týmovým koučováním a vzděláváním managementu ve firmách, státní správě i neziskových organizacích. Působí jako mentor a supervizor pro pracovníky v pomáhajících profesích.

Workshop č. 2 Firemní kultura jako součást firemní identity

Na workshopu se pokusíme najít odpovědi na některé z následujících otázek:

 • Co je vlastně firemní kultura a má vůbec význam pro každodenní život firmy?
 • Jak firemní kultura souvisí s vizí a s hodnotami firmy?
 • Jak poznat, zda společnost svou firemní kulturu žije, a nebo zda ji pouze proklamuje?
 • Kdo vlastně vytváří firemní kulturu?
 • Role vedení při prosazování firemní kultury?
 • A jak to chodí s firemní kulturou v nadnárodních společnostech?

17. května 2018 15:00 – 17:00 Parkhotel Hluboká nad Vltavou

Workshop je součástí konference Trendy ve firemním vzdělávání ve třetím tisíciletí, která se koná 18. května 2018 v Parkhotelu Hluboká nad Vltavou.
Cena: 2 500 Kč
V ceně je workshop a vstupenka na konferenci. Objednat workshop bez účasti na konferenci nelze.

Workshop povede Ing. Vladimír Strejček,
certifikovaný kouč, lektor a konzultant s dlouholetou praxí ve vrcholovém managementu korporací.

Generální partner

EON_Logo.svg

Hlavní partneři

schwan cosmetics
IDEAL automotiv

Partneři

fraenkische
Edscha
bosch
Ekonomická fakulta
johnson controls Strakonice