Jazyková škola jazz-com s.r.o.
Tisková zpráva, 26. března 2014

Zástupci společností z celých jižních Čech již podruhé přijeli na Hlubokou diskutovat o firemním vzdělávání

Dne 23. května 2014 pořádala jazyková škola jazz-com v Hluboké nad Vltavou 2. ročník konference Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí.

Sešli se zde zástupci jihočeských firem a diskutovali na horké téma Absolvoval jsem školení. A dál…? V sále Parkhotelu hovořili o svých zkušenostech Ing. Jan Holoubek (Robert Bosch), Ing. Koloman Huťťan (TRW – DAS Dačice), Ing. Viktor Vojtko, Ph.D. (Ekonomická fakulta JČU), Štěpánka Holcmanová (Magna Cartech Velenice) a další. Mezi hosty byla i Ing. Hana Šťastná, ředitelka regionální agrární komory Jihočeského kraje a členka zastupitelstva města Hluboká nad Vltavou. Pronesla úvodní slovo za starostu Ing. Tomáše Jirsu, který neplánovaně odcestoval na volby na Ukrajinu. „Velmi mě mrzí”, řekla Šťastná, „že zástupci automobilového průmyslu jsou na této konferenci v převaze nad členy agrární komory. Na příštím ročníku se jim budeme snažit počtem účastníků z potravinářského průmyslu alespoň vyrovnat. Jsme velmi rádi”, ještě dodala, „že zde na Hluboké máme takové aktivní firmy jako je jazz-com a velmi rádi je jako město Hluboká nad Vltavou i při dalším ročníku konference podpoříme.”

Jazyková škola jazz-com s.r.o. je specialistou na programy jazykového vzdělávání především pro firemní klientelu. „Velmi rádi bychom touto cestou podpořili oblast vzdělávání, ve které máme jako škola největší zkušenosti, “řekla ředitelka školy Mgr. Michaela Krausová, „a zároveň se cítíme být její součástí, tedy součástí programů firemního vzdělávání.”

„Naším cílem je,“ dodala ještě ředitelka jazykové školy, „vnášet do programů nové trendy v kombinaci s osvědčenými postupy. Stejný cíl má i pořádané setkání na Hluboké, které už podruhé pořádáme na základě zájmu zástupců firem o nové poznatky ve firemním vzdělávání.

Účastníci konference měli jedinečnou šanci se s ostatními podělit o své úspěchy a zkušenosti a zároveň získat od kolegů z jiných firem impulsy k řešení horkých témat ve firemních vzdělávacích programech.“ V první části konference si nejdříve poslechli pět přednášek. Následně pak byly rozděleni do tří skupin a společně pracovali a diskutovali ve workshopech pod vedením zkušených koučů. Získané poznatky následně prezentovali ostatním skupinám. Na závěr si všichni vyslechli přednášku Mgr. Michala Šustáka, HR managera společnosti Engel strojírenská spol. s r.o., a jeho ochutnávku tématu 3. ročníku konference 2015.

Generálním partnerem konference byl Engel strojírenská spol. s r.o., která se v Kaplici specializuje na výrobu elektrických skříňových rozváděčů, rámů na stroje, olejových nádrží a periferie vstřikovacích lisů, zejména dopravníků.

Kontakt:
Mgr. Michaela Krausová
mobil: 602 116 845
e-mail: mkrausova@jazz-com.cz
web: www.jazz-com.cz