Jazyková škola jazz-com s.r.o.
Tisková zpráva, 30. března 2014

Zástupci jihočeských firem budou diskutovat na téma vzdělávání

Dne 23. května 2014 se v Hluboké nad Vltavou koná konference 2. ročník konference Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí, kterou pořádá jazyková škola jazz-com. Sejdou se zde zástupci jihočeských firem a budou diskutovat na téma Absolvoval jsem školení. A dál…?

V sále Parkhotelu budou přednášet Ing. Jan Holoubek (Bosch), Ing. Koloman Huťťan (TRW Dačice), Ing. Viktor Vojtko, Ph.D. (EF JČU) a další. Mezi hosty přivítáme senátora Ing. Tomáše Jirsu, poslance RNDr. Jana Zahradníka, děkana Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity doc. Ing. Ladislava Rolínka Ph.D.

Jazyková škola jazz-com s.r.o. je specialistou na intenzivní kurzy zaměřených převážně na firemní klientelu. Snaží se do výuky jazyků přinášet nové metody a je také 1. virtuální jazykovou školou v ČR učící angličtinu a němčinu ve virtuálním světě.

Ředitelka školy Mgr. Michaela Krausová vyslyšela zájem zástupců firem o nové poznatky ve firemním vzdělávání a uspořádala konferenci, kde by se vedení firem, personalisté, koučové a další setkali a vyměnili si zkušenosti. Jak sama řekla: „Naším cílem je vnášet do vzdělávacích programů nové trendy v kombinaci s osvědčenými postupy. Stejný cíl má i pořádané setkání na Hluboké. Účastníci konference mají jedinečnou šanci se s ostatními podělit o své úspěchy a zkušenosti a zároveň získat od kolegů z jiných firem impulsy k řešení horkých témat ve firemních vzdělávacích programech.“

Účastníci konference si nejdříve poslechnou pět přednášek. Následně budou rozděleni do čtyř skupin a budou pracovat a diskutovat ve workshopech pod vedením zkušených koučů. Získané poznatky odprezentují ostatním skupinám.

Na závěr si vyslechnou přednášku Mgr. Michala Šustáka HR managera společnosti Engel strojírenská spol. s r.o., který prozradí téma 3. ročníku konference.

Generálním partnerem konference je Engel strojírenská spol. s r.o., která se v Kaplici specializuje na výrobu elektrických skříňových rozváděčů, rámů na stroje, olejových nádrží a periferie vstřikovacích lisů, zejména dopravníků.

Kontakt:
Mgr. Michaela Krausová
mobil: 602 116 845
e-mail: mkrausova@jazz-com.cz
web: www.jazz-com.cz